Про нас

Навчальний центр «Розвиток» пропонує Вашій увазі курси з вивчення іноземних мов, курси з підготовки до ЗНО та курси по підготовці дітей до школи.

Ми багато років представляємо наші послуги і можемо з гордістю та впевненістю говорити про наші результати. Ми дуже відповідально ставимося до кожного учня, кожного заняття, до кожної поставленої задачі.

Іноземні мови

Залежно від рівня знань іноземної мови (німецької чи англійської) ми розподіляємо учнів по групам, де їм буде найбільш комфортно проходити навчання. Всі наші заняття спрямовані на розвиток мовлення. Вільно розмовляти на обраній Вами іноземній мові - ось головна мета навчання на наших курсах.

Підготовка до ЗНО

Ми надаємо підготовчі курси до ЗНО з двох напрямків: англійська мова та українська мова і література. На підготовчих курсах до ЗНО ми надаємо вичерпну інформацію про сам тест, навчаємо Вас стратегії вирішення всіх практичних завдань, вдосконалюємо Ваші знання, повторюємо необхідну шкільну програму. Все це допоможе Вам досягти найкращих результатів при написанні ЗНО.


Підготовка дітей до школи

Будь-яка дитина - це унікальна, індивідуальна особистість зі своїм особливим розвитком. Ми створюємо оптимально комфортні умови для навчання в учбовому центрі «Розвиток» - це невеликі групи дітей та доброзичлива атмосфера. Ваша дитина не тільки оволодіє читанням і письмом, але і полюбить вчитися!

Образотворче мистецтво

На заняттях в нашій творчій майстерні ми займаємось з різними традиційними та нетрадиційними техніками малювання та вчимося застосовувати їх на практиці. Розвиваємо мілку моторику, а це — стимулює частини мозку, які відповідають за мову, мислення, зорову пам’ять, координацію. Також розвиваємо творче мислення, фантазію, креативність. А ще — на наших заняттях цікаво та весело.

 
Людина, яка отримує вищу освіту сьогодні і припиняє вчитися завтра, післязавтра стає неосвіченим.

Ньютон Д.Бейкер

ПЕРЕВАГИ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ "РОЗВИТОК"

  • Кваліфіковані викладачі, з багаторічним стажем роботи;
  • Насичені і цікаві заняття;
  • Невеликі групи, що дозволяє більш глибоко вивчати матеріал;
  • Доступна вартість занять;
  • Нові тенденції в навчанні, використання ефективних авторських методик;
  • Доступність викладу інформації;
  • Постійно оновлююча база навчальних матеріалів і посібників;
  • Зручний графік навчання та зручне розташуванняа;
  • У нас швидкі результати за короткий термін - це реальність!